Tisk etiket je efektivní způsob, jak značit produkty!

Polygrafické samolepicí etikety se tisknou na papírový nebo filmový materiál, který má substrát a adhezivní základ. Takové produkty mohou mít jakýkoli tvar, rozměry, obsahovat na přední straně obrázek, kód, datum nebo jiné informace užitečné pro spotřebitele.

Na rozdíl od papírových brožurek, letáků a letáků se etikety snadno fixují na jakýkoli povrch, což znamená jejich mimořádnou praktičnost jak pro podnikatele, tak pro koncového zákazníka!

Vlastnosti etiket na bázi lepidla

Podle typu povrchu jsou štítky rozděleny do tří hlavních typů:

• Lesklý – nejdražší, ale trvanlivý typ etiket používaný pro značkování drahého alkoholu, luxusních parfémů a některého zboží z dovozu.

• Pololesklé etikety, nejběžnější díky své praktičnosti a cenové dostupnosti.

• Matné etikety, často používané pro obchodní účely: čárové kódy, termální tisk QR kódů, data výroby, stáčení a balení zboží.

Pohodlný substrát a adhezivní základ jsou klíčovými důvody popularity tisku štítků, štítků a štítků v komerčním prostředí. Lze je upevnit téměř na jakýkoli povrch: dřevěné krabice, krabice, balené palety, kovové nádoby, regály, skleněné nebo plastové nádoby.

Takové etikety mohou nést důležité reklamní informace, doplněné telefonními čísly, obrázky, fotografiemi či obrázky v černobílém nebo barevném formátu – vše na plnohodnotném letáku, ale ve výhodnější velikosti!

Značení, servisní a specializované etikety

Kromě marketingových účelů se tisk štítků často používá jako označení služeb a datování produktů. Například samolepku s čárovým kódem, datem výroby, číslem šarže a kódem baliče lze umístit pod hlavní etiketu, doplnit ji nebo nalepit na dno láhve či krabice s tetrapakem.

Pro průmyslové účely se často používají černobílé matné etikety, jejichž role se umisťují do termotiskáren pro rychlý tisk etiket, čárových kódů nebo jiných pracovních informací.

Etikety jsou univerzální tiskové produkty, jejichž pohodlí a levnost umožňuje jejich použití v různých odvětvích a oblastech podnikání! Pro objednávku tisku etiket se stačí rozhodnout pro jejich finální provedení, tvar, počet a velikost. Neexistuje jednodušší recept, jak začít s vlastním podnikáním!

Get in Touch

Další články autora

4 věci, na které byste si měli dát pozor před podpisem smlouvy o půjčce

Půjčení si peněz není v dnešní době vůbec nic těžkého. Základem každé půjčky je ale smlouva, kterou vy jako dlužník podepíšete se svým věřitelem. Existuje...

Jak rychle získám peníze z půjčky? Můžu spoléhat na okamžitý převod?

Rychlost je u úvěrů mnohdy klíčová. Ne u všech společností je však optimální. Mnohdy vyřízení trvá poměrně dost dlouho a dokáže se ještě i...

Do Litoměřic na rodinnou dovolenou či na výlet

Litoměřice jsou město ležící na březích Labe. Těšit se můžete na spoustu zalesněných svahů Českého středohoří, tajuplnou přírodu, ale i přírodní zajímavosti. Dovolenou si...

Reklama

Nejnovější články