Víte, jak otevřít zabouchnuté dveře?

Zabouchly se vašemu sousedovi dveře, a ten teď na vás nešťastně zvoní, abyste mu půjčili něco, čím je otevře? Není důvod k vtípkům a smíchu, stát se to může každému z nás. Proto bychom měli mít ideálně v paměti, nebo telefonu, uloženo tel. č. na spolehlivé zámečníky. Takové otvírání zabouchnutých dveří svépomocí nás totiž přijde na větší částku, než když nám přijede na pomoc zámečník nonstop Praha 5.

Kvalitní zámečnická pohotovost Praha 5

Na Praze 5, ale i v ostatních částech Prahy nebo v jejím okolí, můžete s důvěrou povolat na pomoc zámečníky ze Zámečnictví Key. Má mnohaleté zkušenosti a vaše dveře umí otevřít tak, aby nezanechali žádné škody. Běžný občan si při otvírání zabouchnutých dveří často poškodí zámek, vložku, zárubně nebo dveře. I když se mu podaří dostat dovnitř, následná oprava dveří jej pak přijde dráž, než povolání nonstop služby zámečníka.

Zámečnictví Key patří k těm, které u vás budou rychle, kdykoli ve dne nebo v noci a jejich ceny jsou férové.

Kdy využít služeb zámečníka?

Zámečník vám však umí pomoct nejen tehdy, když si zabouchnete dveře. Na pomoc si ho můžete zavolat, i když klíče ztratíte, potřebujete havarijní otevření dveří, máte v zámku zalomený nebo zaseklý klíč.

Stejně tak se vám bude hodit v okamžiku, kdy si v autě zabouchnete klíče, např. v kufru, a auto bude zamknuté. Umí otevřít auto tak, aby jej nepoškodil, má nejmodernější techniku, s níž hravě otevře dveře u každého typu vozu. Dokonce i u vozidel s bezklíčovým systémem.

Máte doma trezor? I ten vám v případě potřeby pomůže otevřít. Stejně tak vám na něm může provést pravidelný servis.

Uložte si telefonní číslo na Zámečnická pohotovost Praha +420 778 577 313. S jeho službami, přístupem, rychlostí i cenou budete jistě spokojeni a v případě potřeby se na něj jistě obrátíte znovu, jako mnozí jiní klienti.

Get in Touch

Další články autora

Víte, jak otevřít zabouchnuté dveře?

Zabouchly se vašemu sousedovi dveře, a ten teď na vás nešťastně zvoní, abyste mu půjčili něco, čím je otevře? Není důvod k vtípkům a smíchu,...

Prodej firmy: Vyhněte se starostem s formalitami a nástrahami prodeje

Prodat zavedenou firmu není jen tak. Mnohdy jde však o jediné řešení. Pokud vás čeká prodej, neváhejte se obrátit na profesionály. Ti vás totiž...

4 věci, na které byste si měli dát pozor před podpisem smlouvy o půjčce

Půjčení si peněz není v dnešní době vůbec nic těžkého. Základem každé půjčky je ale smlouva, kterou vy jako dlužník podepíšete se svým věřitelem. Existuje...

Reklama

Nejnovější články